Ochotnicza Straż Pożarna

Nabór

Jeżeli jesteś pełnoletni(a), niekarany(a), wysportowany(a), pełny(a) zdeterminowania do lokalnej służby społeczeństwu, jesteś osobą odpowiedzialną i umiejącą pracować w zespole, interesuje Cię tematyka pożarnicza, jeżeli szanujesz mundur i symbole z nim związane, nie zwlekaj takich ludzi nam potrzeba w szeregach OSP - czekamy na Ciebie.

Natomiast jeżeli nie masz jeszcze 18 lat, a również wykazujesz wielką inicjatywę do uczestniczenia w zawodach sportowo - pożarniczych, masz ochotę do zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie pożarnictwa - wstąp w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Pobierz wniosek o przyjęcie, dodatkowo do dokumentacji dołącz oświadczenie rodziców o ich zgodzie na Twój udział w MDP.

Wniosek do pobrania w dziale: pliki do pobrania.